youtube-icon
İSTATİSTİK VE TEKNİK ÇALIŞMALAR
SIKÇA SORULAN SORULAR
Kurumsal Kimlik ve Logolar
9 Adımda ZDS
Katılım Sigortacılığı
Gerekli Bilgi Ve Belgeler
Hasar Avans Talebi
Hasar Anında Yapılması Gerekenler
İnteraktif Deprem Haritası
Bilgi Edinme Başvuru Formu
Basın Odası
Videolar ve Paylaşımlar
EN
Şehirler Yarışıyor Sigortalılar Kazanıyor

2011 yılından bu yana devam eden ”Şehirler Yarışıyor, Sigortalılar Kazanıyor” projesi ile toplumda deprem farkındalığının yükseltilmesi, tüm vatandaşların depreme karşı önlem almasının teşvik edilmesi, her ilde Zorunlu Deprem Sigortalı konut sayısının artması hedefleniyor.

Proje kapsamında İl Afet Müdürlükleri ve yerel yönetimlerle birlikte hareket eden DASK, 81 ildeki yerel yapılanmaları bu hedefi destekleyecek projeler hayata geçirme konusunda teşvik ediyor. 2019 yılı itibarıyla “Evimizde Güven, Şehrimize Güven” konseptiyle düzenlenmeye başlayan yarışma ile Türkiye genelinde daha fazla vatandaşa ulaşılması ve onların projeye aktif katılımının sağlanması amaçlanıyor.

Yarışma kapsamında her yıl en başarılı iller ödüllendiriliyor.

Bu yıl yedincisini düzenlediğimiz 2022 DASK Şehirler Yarışıyor hakkında detaylı bilgi için www.dasksehirleryarisiyor.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. 

Lorem ipsum dolor.
Lorem ipsum dolor sit amet lorem ipsum dolor sit amet.
Lorem ipsum dolor.
Lorem ipsum dolor sit amet lorem ipsum lorem ipsum dolor sit amet.
Lorem ipsum dolor.
Lorem ipsum dolor sit amet lorem ipsum lorem ipsum dolor sit amet.
Sitemizde, hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Sitemizi kullanarak dask.gov.tr Sitesi Çerez Aydınlatma Metni içindeki hükümleri kabul etmiş sayılacaksınız.
X